Kontakt

Centrala

lokalizacja centrali
ul.Bema 55  91-492 Łódź
tel.: 42 61 61 680, 681
fax 42 61 61 682
biuro@promac.com.pl
http://www.promac.com.pl

Filia

lokalizacja filii w Gdyni
ul. Rumska 8/12  81-074 Gdynia
tel. kom. 693 34 00 86
m.bojakowski@promac.com.pl

Kontrola izolacji-szpitale/Bender

mgr inż. Marek Bojakowski
tel. kom.  693 34 00 86
e-mail: m.bojakowski@promac.com.pl

Kontrola izolacji-przemysł/ Bender

mgr inż. Jarosław Mielczarek
tel. 42 61 61 691
tel. kom. 601 96 52 16
e-mail: j.mielczarek@promac.com.pl

Kontrola izolacji-elektropojazdy/ Bender

mgr inż. Anna Biłek
tel. 42 61 61 699
tel. kom. 519 08 75 49
e-mail: a.bilek@promac.com.pl

Aparatura pomiarowa/IME/Inepro

mgr inż. Dominik Bieniek
tel. kom. 607 632 767
e-mail: d.bieniek@promac.com.pl

Urządzenia wtykowe/Rettbox/EX Marechal

mgr inż. Witold Rutkowski
tel. 42 61 61 689
tel. kom. 505 24 60 24
e-mail: w.rutkowski@promac.com.pl

Kierownik regionu północnego

mgr inż. Adam Kamiński
województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie
tel. kom.: 601 802 007
e-mail: a.kaminski@promac.com.pl

Kierownik regionu południowego

mgr inż. Rafał Kuc
województwa:
opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie
tel. kom.: 607 104 609
e-mail: r.kuc@promac.com.pl

Kierownik regionu zachodniego

mgr inż. Piotr Ilski
województwa:
dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie
tel. kom.: 601 09 06 60
e-mail: p.ilski@promac.com.pl

Kierownik regionu wschodniego

mgr inż. Andrzej Gierasimiuk
województwa:
podlaskie, lubelskie
tel. kom.: 502 338 438
e-mail: a.gierasimiuk@promac.com.pl

Kierownik regionu centralnego

mgr inż. Maciej Górski
województwa:
łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie
tel. kom.: 609 771 037
e-mail: m.gorski@promac.com.pl

Uwaga:
Administratorem Państwa danych osobowych jest Maciej Sałasiński prowadzący działalność pod firmą Biuro Techniczno-Handlowe PRO-MAC z siedzibą w Łodzi przy ulicy Bema 55. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ>